שביל התפוזים – להשקיע בלב הוד השרון

שביל התפוזים – להשקיע בלב הוד השרון 5.00/5 (100.00%) 1 vote

לוגו חדש שביל התפוזים

ההשקעה בעולם הנדל"ן הישראלי נחשבת להשקעה משתלמת ביותר אבל מכיוון ששוק הנדל"ן מתאפיין במחירים גבוהים, רוב האוכלוסייה אינה יכולה להרשות לעצמה הון ראשוני בסדר גודל שכזה. פרויקט מתחם שביל התפוזים הוא פרויקט שממוקם בלב הוד השרון, אחת הערים המבוקשות ביותר בישראל למגורים, ולמרות זאת, מציע הון ראשוני נמוך, עם תשואה אפשרית המוערכת ב-600%.

מתחם שביל התפוזים – 600 דונם בלב הוד השרון

fdhfgjh

מתחם שביל התפוזים שמשווקת חברת א.ר. לוגיסטיק נדל"ן מכיל בתוכו יתרונות רבים לחיי משפחה ברמת חיים גבוהה. המתחם משתרע על שטח של 600 דונם, מה שמאפשר בנייה רחבת היקף וריווח הכוללים כ-6 יחי' בלבד לדונם.המיקום האטרקטיבי והשילוב בין האווירה הכפרית לאורבנית, הם רק חלק מהדברים שהופכים את מתחם התפוזים בהוד השרון לפרויקט מבוקש בתחום הנדל"ן.

המbanner_4תחם צפוי להיות לאחד משטחי המגורים המרהיבים והמבוקשים ביותר באזור המרכז ועל כן, השקעה בו צפויה להשתלם במיוחד. חשוב לציין שבמסגרת התכנית משווקות קרקעות חקלאיות בבעלות פרטית שמיועדות לבניה לפי תכנית העירייה, תכניות המחוז ועל פי תמ"א 35.

למה כדאי להשקיע במתחם?

ישנם הרבה מאוד יתרונות בגינם משתלם להשקיע בנדל"ן בהוד השרון ובפרויקט מתחם שביל התפוזים. חברת א.ר. לוג'יסטיק נדל"ן מציעה לכם להשקיע בגלל מספר אלמנטים שמתלווים אל אופי הקרקעות ובראשם – המיקום ורמת החיים הגבוהה.

  • רמת חיים גבוהה – איכות החיים היא חלק בלתי נפרד ממתחם שביל התפוזים משום שהוא ממוקם באזור מצוין למשפחה ולזוגות צעירים. המתחם יהפוך לאחד משטחי המגורים המבוקשים בישראל וההשקעה במתחם תהיה משתלמת במיוחד. הבניה במתחם היא רחבת היקף בכך שכוללת רק 6 יחידות דיור לדונם אחד. הבתים בפרויקט שביל התפוזים יבנו כבתים צמודי קרקע, בדיוק כמו השכונות הסמוכות למתחם.
  • מיקום ואזור – מתחם שביל התפוזים מאופיין במרחבים כפריים, ירוקים וכאלו שמשלבים גם אווירה של עיר וגם טבע. כמו כן יש להזכיר את הקרבה לקו החוף, הנוף הפראי, מוסדות החינוך ותרבות הפנאי. הקרבה לגוש דן ולחיפה מאפשרת גם מוקדי תעסוקה רבים וכמובן מוקדי בילוי והנאה.