אדמה מול הים – בואו להשקיע בפרויקט הכי חם בתל אביב

אדמה מול הים – בואו להשקיע בפרויקט הכי חם בתל אביב 5.00/5 (100.00%) 2 votes

לוגו 3700 PNG

אנשים רבים מעוניינים להיות חלק מעולם הנדל"ן ולהשקיע את כספם במקום בו הערך יעלה. כיום ידוע כי ההשקעה בנדל"ן היא עדיפה על כל נתיב השקעה אחר כמו אג"ח, בורסה, שוק ההון וכדומה ולכן, הביקוש להשקעה בנדל"ן הוא גבוה. במיוחד נכון הדבר, כאשר מדברים על השקעה באזורי ביקוש גובהים ממילא, כמו צפון תל אביב ופרויקט אדמה מול הים. 

לכידה2-268x300

אדמה מול הים – תעסוקה, מסחר ודיור בצפון תל אביב

פרויקט אדמה מול הים של חברת א.ר. לוגיסטיק נדל"ן הוא פרויקט במסגרת תכנית 3700, תכנית המתאר העירונית של עיריית תל אביב. התכנית כבר אושרה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה והיא כוללת בתוכה הקמת ופיתוח של רובע חדש בצפון תל אביב.

התכנית משתרעת על פני 1900 דונם במסגרתם יבנו 12 אלף יחידות דיור, 50 אלך מ"ר של זכויות בנייה למלונאות, בנייה לתעסוקה בהיקף של 140 אלף מ"ר, ומסחר בהיקף של 64 אלף מ"ר. כמו כן, יוקצו 200 דונם למבני ציבור ו-2 מגרשים להקמתה של קרית החינוך. הקרקעות משתרעות מצפון לאזורי חן ומדרום להרצליה על חופה המערבי של תל אביב.

468X60

למה כדאי להשקיע?

חברת א.ר. לוגיסטיק נדל"ן מציעה לכם להשקיע בקרקעות במתחם, מה שיכול להבטיח תשואה גבוהה מאוד, במיוחד לאור העובדה שהמתחם ממוקם בעיר הכי מבוקשת בישראל למגורים ולהשקעה ובאזור הכי מבוקש בה. מדובר ברובע חדש שיציע איכות חיים גבוהה ויוקרתית וכן, יש לזכור כי הקרקע היא אחת האחרונות לבנייה באזור המרכז.

היתרונות בהשקעה בפרויקט זה הם ברורים. ראשית מדובר על השקעת נדל"ן עם פוטנציאל גבוה מאוד לתשואה גבוהה, גם עקב עליית ערך הקרקעות בשנים הקרובות, גם בגלל שהתכנית אושרה ושכבר ניתנו חלק מהיתרי הבנייה וגם בגלל הפוטנציאל שיש לקרקעות אלו. ברגע שהפוטנציאל והתכנית ימומשו, התשואה תהיה גבוהה במיוחד.